FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Wydarzenia >  Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów

Wydarzenia

Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów


Od:
anoli2906
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2015-07-20 00:00 do 2015-07-31 00:00

Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów
Nazwisko Lauder w świecie kosmetyków to legenda. Kto nie zna słynnej Estée Lauder i jej imperium? W ślady matki poszedł Leonard Lauder, który 25 lat temu stworzył własną, niepowtarzalną markę Origins. To właśnie polskie klientki jako pierwsze na starym kontynencie będą miały okazję zgłębić świat marki. Pierwszy w Europie salon Origins otworzył się w warszawskiej Galerii Mokotów już 18 lipca.


W pierwszym europejskim salonie Origins dostępne będą produkty do pielęgnacji twarzy i ciała w stu procentach oparte na naturalnych składnikach, ale wyłącznie tych których działanie potwierdziła nauka.
Jak zaznaczają twórcy marki, Origins zwraca się do natury po inspirację, a do nauki po potwierdzenie.
Do produkcji kosmetyków wykorzystywane są najbardziej skuteczne składniki roślin z całego świata, które trafiają do laboratoriów, gdzie izolowane są elementy o najsilniejszym działaniu.

Niespotykany w Polsce koncept sklepu oparty jest na zgłębianiu marki z przewodnikiem. W salonach Origins konsultantki nie są jedynie doradcami - to przewodniczki po świecie marki. Oprowadzają klientów po sklepie, zachęcają do wypróbowania, testowania, dotykania produktów.
W salonie znajduje się też niecodzienne miejsce - umywalka, gdzie klientki mogą spokojnie zmyć produkt i nałożyć inny, nawet jeśli jest to maseczka. Tu znikają wszelkie bariery, klientki same odkrywają właściwości produktów. Są zapraszane do salonu, by „zbadać” składniki, mieszanki olejków eterycznych i zdobyć informacje o produktach znalezionych w słoikach.
Zapraszamy do salonu Origins na poziomie 0 tuż obok fontanny Galerii Mokotów.

Miejsca

  •   Galeria Mokotów Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie... Ul. Wołoska 12, Warszawa Od: Redakcja123 Data: 13 listopada 2013, 08:36 więcej

Dostępne w kategoriach

music street

Ostatnie foty

  • Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów Nazwisko Lauder w świecie kosmetyków to legenda. Kto nie zna słynnej Estée Lauder i jej imperium? W ślady matki poszedł Leonard Lauder,... ocena Od:anoli2906 Data:20 lipca 2015, 15:33więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: Odkryj ORIGINS w Galerii Mokotów

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności