FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Mighty Wallet by DYNOMIGHTY

News

Mighty Wallet by DYNOMIGHTY

Od:
Agata91 
Data:
17 kwietnia 2013, 18:15
Ocena:
Ocena 0.00
Dynomighty jest małym projektem, którego ideą są portfele nadające ekspresję każdej kieszeni konsumenta. Twórcy Mighty Wallet, oddają hołd postaci z kreskówek, mapy, graffiti, popularnych programów telewizyjnych, miejskiego stylu życia, a Gen X - nostalgii . Portfele wykonane są z tworzywa odpornego na rozdarcia (Tyvek) oraz posiadają szeroki wybór druków, kolorów i stylów.

Produkty Dynomighty są dostępne w 1800 sklepach w USA i 60 krajach na całym świecie. Firma została uznana jako studium przypadku w skutecznej sprzedaży przez YouTube i Google, reklam telewizyjnych oraz Inc Magazine jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w USA w roku 2011 i 2012.

Mighty Wallet Foto: Mighty Wallet
Początek z przypadku

W roku 2001, Terrence Kelleman pracował w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, gdy odkrył nieznane magnetyczne puzzle w koszu. Po odrobinie zabawy, pierwszym produktem Dynomighty™ została bezstykowa bransoletka, wykonana wyłącznie z magnesów. Po przeprowadzeniu badań nad rozwojem tego magnesu, Kelleman pokazał oficjalnie projekt bransoletki a MoMA został pierwszym nabywcą Dynomighty™. Ostatecznie Dynomighty™ stał się sukcesem na szeroką skalę na tyle,  że Kelleman podjął się współpracy  z początkującymi artystami i spełnia ich marzenia w designie.  

Mighty Wallet Foto: Mighty Wallet
Dziś Dynomighty™ skupia się na Mighty - linii akcesoriów, które rozpoczęło się od Mighty Wallet® w 2005 roku. Mighty Wallet jest dostępny w ponad 100 wzorach, począwszy od Gen X nostalgii, plastyki oraz wzorów z komiksów, kreskówek i innych. W 2012 roku, linia Dynomighty™ rozszerzona została o etui na laptopa, mini portfel .

Dlaczego warto go mieć? Jest naprawdę ciekawy, wzory są dla każdego - oryginalne, fajny gadżet na każdą okazję (urodziny, gwiazdka, bądź nawet bez okazji). Jest ekologiczny w 100%, podlega recyklingowi, 25% konsumentów twierdzi, że po przeprowadzonych testach jest bardzo wytrzymały i wodoodporny.

Mighty Wallet Foto: Mighty Wallet
W czym tkwi jego wyjątkowość?

Mighty Wallet jest wykonany z jednego arkusza złożonego z mocnego materiału mikro włókien (Tyvek), który jest odporny na rozdarcia i wodę, super mocny i niezwykle trwały. To innowacyjne rozwiązanie, portfel nie ma szwów i natychmiast dostosowuje się do użytkownika (niezależnie czy jest schowany w tylnej kieszeni spodni czy w torbie).

Spraw sobie mighty wallet


 

Dostępne w kategoriach

street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności