FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Znamy najlepszy punchline Red Bull...

News

Znamy najlepszy punchline Red Bull KontroWersy 2020!

Od:
Redakcja 
Data:
23 marca 2020, 12:32
Ocena:
Ocena 0.00
KORO PODWÓJNYM WYGRANYM TEGOROCZNEJ EDYCJI BITWY

„To wzór z matmy, Red Bull to moje przedsięwzięcie – Korowersy podniosłem do potęgi n-tej” – tym dwuwersem Koro kolejny raz nie dał szans konkurentom. Nie tylko drugi raz z rzędu został mistrzem Red Bull KontroWersy 2020, ale jego wers zwyciężył również w głosowaniu internautów w kategorii „Najlepszy punchline z New Balance”. Padł on w trakcie finałowej walki z Kazem, która dostępna jest już na kanale YouTube Red Bull KontroWersy. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.facebook.com/redbullkontrowersy oraz stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Przez ostatni tydzień internauci i miłośnicy freestyle’u na Facebooku wydarzenie Red BullKontroWersy mogli oddawać głosy na 7 punchline’ów wytypowanych przez jurorów w kategorii „Najlepszy Punchline z New Balance”. Wers Kora zwyciężył w nim przewagą ponad 300 głosów. Obok niego w plebiscycie wzięło udział 7 punchline’ów autorstwa freestyle’owców startujących w tegorocznej edycji bitwy: Kondzia (Filipek), Kaz, Spartiak, Marzec, Iwo i Q-Key.

NAJLEPSZY PUNCHLINE RED BULL KONTROWERSY WYŁONIONY Foto: NAJLEPSZY PUNCHLINE RED BULL KONTROWERSY WYŁONIONY
Wybór najlepszego odbywał się dwuetapowo: najpierw jury Red Bull KontroWersy wytypowało 7 najlepszych, a następnie poddano je pod głosowanie publiczności. Zwycięzca kategorii otrzyma od marki New Balance voucher o wartości 1500 złotych.

Dodatkowo spośród biorących udział w głosowaniu internautów, którzy uzasadnili swój głos w komentarzu – wybrany zostanie autor najciekawszej argumentacji. W jego ręce trafi para butów New Balance.

Bitwy freestyle'owe to pojedynki na słowa i rymy, które w trakcie swoich improwizowanych występów wypowiadają freestyle'owcy. Liczy się styl, błyskotliwość i refleks. W tej formule, w ramach Red Bull KontroWersy, startujący zawodnicy zmierzyli się po raz czwarty.

Nad przebiegiem imprezy oraz werdyktami czuwali - obok Te-Trisa i Błażeja Krajewskiego - Milu, hiphopowy youtuber Yurkosky i Bober. Bitwy, jak co roku, prowadził Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadbała Dj Lazy One.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności