FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Zagłosuj na najlepszy punchline...

News

Zagłosuj na najlepszy punchline Red Bull KontroWersy 2020!

Od:
Redakcja 
Data:
17 marca 2020, 14:40
Ocena:
Ocena 0.00
WYBIERAMY AUTORA NAJLEPSZEJ RIPOSTY RAZEM Z MARKĄ NEW BALANCE

Red Bull KontroWersy już za nami. W wyniku zaciętych i widowiskowych pojedynków na rymy po wygraną, po raz drugi z rzędu, sięgnął Koro. W tym roku jednak, obok mistrza freestyle’u, wyłoniony zostanie również autor najlepszego punchline’u. Rusza internetowe głosowanie na zwycięzcę kategorii „Najlepszy Punchline z New Balance”. Głosować można za pośrednictwem Facebooka. Szczegółowe informacje dostępne są na www.facebook.com/redbullkontrowersy oraz na stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Ostre i bezkompromisowe wersy kierowane w stronę przeciwnika to charakterystyczna cecha bitew freestyle’owych 1 vs 1. Również podczas czwartej edycji Red Bull KontroWersy nie brakowało błyskotliwych i celnych punchline’ów. Właśnie dlatego przy współpracy z marką New Balance stworzona została dodatkowa kategoria konkursowa „Najlepszy Punchline z New Balance”. Nagrodzony zostanie autor najlepiej złożonej rymowanej pointy.

Tuż po wyłonieniu głównego zwycięzcy bitwy, którym w tym roku znów został Koro, jury Red Bull KontroWersy rozpoczęło dokładną selekcję punchline’ów. Spośród wielu niesamowitych i celnych ripost wybrało 7. Przez najbliższy tydzień, do 22 marca 2020, internauci będą mogli głosować na najlepszy ich zdaniem punch na Facebookowym wydarzeniu Red Bull KontroWersy 2020. Autor zwycięskiej pointy otrzyma od New Balance voucher o wartości 1500 złotych. Dodatkowo spośród biorących udział w głosowaniu internautów, którzy uzasadnią swój głos, rozlosowana zostanie para butów.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na profil Facebook Red Bull KontroWersy lub na wydarzenie Red Bull KontroWersy 2020. Tam znajduje się ankieta z 7 wytypowanymi przez jury punchline’ami biorącymi udział w głosowaniu. Przez najbliższy tydzień można oddawać na nie głosy, swoja decyzję należy też uzasadnić w komentarzu pod ankietą. Spośród wszystkich uzasadnień jury Red Bull KontroWersy wybierze jedno, którego autor otrzyma parę butów.

Bitwy freestyle'owe to pojedynki na słowa i rymy, które w trakcie swoich improwizowanych występów wypowiadają freestyle'owcy. Liczy się styl, błyskotliwość i refleks. W tej formule, w ramach Red Bull KontroWersy, startujący zawodnicy zmierzyli się po raz czwarty.

Nad przebiegiem imprezy oraz werdyktami czuwali - obok Te-Trisa i Błażeja Krajewskiego - Milu, hiphopowy youtuber Yurkosky i Bober. Bitwy, jak co roku, prowadził Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadbała Dj Lazy One.

Osoby spragnione freestyle’owych wrażeń, już mogą oglądać pojedynki tegorocznej edycji na kanale YouTube Red Bull KontroWersy. Tam już dostępna jest walka finałowa, czyli Koro vs Kaz.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności