FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Bilety na Block Party x Łomża...

News

Bilety na Block Party x Łomża już dostępne

Od:
Redakcja 
Data:
20 lutego 2020, 13:42
Ocena:
Ocena 0.00
Wystąpią Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA!

W czerwcu 2020 wystartuje Block Party x Łomża, czyli ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który odwiedzi aż 9 największych miast w całym kraju. Swój udział w poszczególnych wydarzeniach trasy potwierdzili już: PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Wejściówki na każde z wydarzeń kupicie w Empik Bilety oraz w aplikacji Going.

W środę 19 lutego ruszyła regularna sprzedaż biletów na każde z wydarzeń cyklu Block Party x Łomża. Pierwsze pule biletów po 85 zł zeszły niemal na pniu. Aktualne ceny wejściówek można sprawdzić na platformie Going:

https://goingapp.pl/BlockPartyxLomza

Spektakularne plenerowe koncerty - połączone z bogatą oprawą wizualną - to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Organizatorzy Block Party x Łomża podali pełen harmonogram zaplanowanych na czerwiec wydarzeń:

Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA na Block Party x Łomża 2020 Foto: Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA na Block Party x Łomża 2020
Wśród pierwszej piątki ogłoszonych na poszczególne miasta artystów znaleźli się: PRO8L3M, DZIARMA, Bitamina, schafter i Taco Hemingway. Czekają nas więc dodatkowe premierowe koncerty “Art Brut 2”, “Kwiatów i Korzeni”, a także “audiotele”. Wkrótce czekają nas kolejne odsłony line-upu.

Więcej informacji na oficjalnej stronie www oraz na kanałach socialowych Blockparty x Łomża:

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej tradycji, organizując największą współczesną trasę festiwalową polskiej muzyki miejskiej.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności