FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Multimedia >  Foto >  Zmysłowa i sportowa féminité od...

Foto

Zmysłowa i sportowa féminité od Etam


Prawie sto lat temu twórcy marki Etam zauważyli, jak ważna i bliska kobiecie jest bielizna. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientek, wiedzieli, że musi być piękna, zmysłowa i wygodna.... więcej
Prawie sto lat temu twórcy marki Etam zauważyli, jak ważna i bliska kobiecie jest bielizna. Wsłuchując się w potrzeby swoich klientek, wiedzieli, że musi być piękna, zmysłowa i wygodna. Wysiłek wkładany w zrozumienie kobiecych potrzeb do dziś jest podstawą w tworzeniu projektów Etam. Od sierpnia także klientki Galerii Mokotów, która stale poszerza ofertę mogą włączyć się w żywy dialog z marką.


Koncept firmy Etam zakłada, że każda klientka przekraczając próg salonu ma czuć się̨ wyjątkowo.
Otoczona profesjonalną opieką brafitterek, otrzyma poradę na temat odpowiedniego dla niej kroju, fasonu czy nawet koloru bielizny. Ma to ogromny wpływ na samopoczucie i pewność siebie każdej kobiety. Dzięki temu, również po zakupie, klientka opuszcza sklep szczęśliwa.

W ofercie salonu w Galerii Mokotów klientki znajdą bieliznę dzienną i nocną, akcesoria, ale też odzież sportową czy bieliznę korygującą. Każda z pań może poprosić o wykonanie pomiaru zaprojektowanymi przez Etam specjalnymi taśmami mierzącymi. Zapewnia to jak najlepszy dobór rozmiaru i maksymalnie podnosi komfort i radość z noszenia bielizny
A wszystkie aktywne sportowo panie pokochają linie Be+ z technologią amortyzującą biust podczas dynamicznych ćwiczeń fizycznych. Zapraszamy do odkrycia swojej féminité w butiku Etam w Galerii Mokotów na poziomie 0 obok fontanny. Etam uzupełnia szeroką ofertę marek z bielizną Galerii Mokotów i że nie mamy wątpliwości, że każda kobieta znajdzie w Galerii bieliznę dla siebie.
Zmysłowa i sportowa féminité od Etam

Dostępne w kategoriach

music sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności