FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ravitejafe

direct substitute telephony application

Od:
ravitejafe 
Data:
17 maja 2021, 15:07
Ocena:
Ocena 0.00
The technologies used for telecommunications have changed greatly over the last 50 years. Empowered by research into semiconductors and digital electronics

Następnie przełączanie obwodów zostało uzupełnione i prawdopodobnie zostanie ostatecznie zastąpione przez przełączanie pakietów.Na przykład telefonia jest obecnie rutynowo przenoszona w różnych miejscach sieci przez Internet (przy użyciu VoIP) i sieci kablowe.Podobnie jak PSTN wchodzi w zakres telekomunikacji, tak samo jest z siecią Internet lub telewizję kablową z bezpośrednią, zastępczą aplikacją telefoniczną.

Być może najbardziej fundamentalna zmiana, zarówno pod względem technologii, jak i jej implikacji dla struktury przemysłu, zaszła w architekturze sieci telekomunikacyjnych.Architektura w tym kontekście odnosi się do funkcjonalnego opisu ogólnej struktury systemu jako całości oraz tego, jak różne części systemu są ze sobą powiązane.Wcześniej sieci PSTN, sieci kablowe i sieci danych współistniały jako odrębnie posiadane i obsługiwane sieci przenoszące różne typy komunikacji, chociaż często miały wspólną bazę technologiczną (taką jak cyfrowa komunikacja punkt-punkt) i niektóre udogodnienia (np. cyfrowe potoki współdzielone przez różne sieci).

Czym różnią się nowe sieci?Po pierwsze, są zintegrowane, co oznacza, że wszystkie media - głos, audio, wideo lub dane - są coraz częściej przesyłane za pośrednictwem jednej wspólnej sieci.Taka integracja zapewnia ekonomię zakresu i skali zarówno pod względem nakładów kapitałowych, jak i kosztów operacyjnych, a także umożliwia mieszanie różnych mediów w ramach typowych zastosowań.W rezultacie zarówno dostawcy technologii, jak i usługodawcy coraz częściej zajmują się dostarczaniem usług telekomunikacyjnych we wszystkich mediach jednocześnie, zamiast specjalizować się w określonym typie, takim jak głos, wideo lub dane.

Po drugie, sieci są zbudowane w warstwach, począwszy od warstwy fizycznej, która jest związana z mechanicznymi, elektrycznymi i optycznymi środkami oraz funkcjonalnymi i proceduralnymi środkami do zarządzania połączeniami sieciowymi z warstwami danych, sieci i transportu, które są związane z przesyłaniem danych. , routing danych w sieciach między adresami i zapewnianie kompleksowej obsługi

More info: field engineer

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięOstatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności