FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - BUTIKLUB

BUTIKLUB Warszawska Przestrzeń

Od:
BUTIKLUB 
Data:
14 grudnia 2010, 12:32
Ocena:
Ocena 0.00
BUTIKLUB to nowa Warszawska Przestrzeń stworzona przez ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają przyjaźń, wyjątkowość, zamiłowanie do stylowej architektury oraz dobrej muzyki.

BUTIKLUB zaskoczy wyszukanymi brzmieniami, kompilacją najnowszych trendów muzycznych. Nasz line-up wypełnią artyści, goszczeni obecnie w najlepszych klubach świata, a jeszcze nigdy w Polsce. Tu odnajdą się najlepsi selekcjonerzy klasyki i innowacji w rytmie disco, RnB, Soul.  Zaprezentujemy mash’up klubowych inspiracji: nowojorskich, francuskich, angielskich, sięgając po mieszanki brzmień wręcz wybuchowe. Wszystko w naszym stałym cyklu imprez -  BUTIK NIGHTS. Muzyka to niepodważalnie jeden z filarów jakościowych BUTIKLUBU.

Twórcą nowego klubu BUTIKLUB Warszawska Przestrzeń jest założyciel takich legendarnych klubów jak Organza i Sheesha Lounge Club.

BUTIKLUB Warszawska Przestrzeń został stworzony, aby wypełnić lukę … na klubowej mapie Warszawy. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie zamiłowanie do stylowej architektury, wyznających zasadę „less is more”, stawiających na minimalizm, który jest przeciwwagą dla mnogości wydarzeń i rzeczy, które się dzieją dookoła. Stylowe designerskie oświetlenie i intrygująca prostota, w nowojorskim loftowym klimacie, pozwoli na celebrację wyjątkowych chwil i wydarzeń.

BUTIKLUB znajduje się w samym sercu klubowego centrum miasta Warszawy, przy ulicy Przeskok 2.
Niedaleko legendarnej Utopii, pomiędzy deptakiem na Chmielnej, a klubowym zagłębiem ulicy Sienkiewicza.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięBUTIKLUB - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności