FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Wydarzenia >  Zamiast sieciówkowych banałów...

Wydarzenia

Zamiast sieciówkowych banałów – Fabryka Prezentów!


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2014-12-06 11:00 do 2014-12-07 19:00

Zamiast sieciówkowych banałów – Fabryka Prezentów!

Byliście może ostatnio na Krakowskim Przedmieściu?

Jeśli nie, to zapraszamy 6-7 grudnia pod numer 64 do Domu Polonii, który w ten weekend zamieni się w Fabrykę Prezentów dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zrobili świątecznych zakupów . Zapowiedziana na 6 grudnia iluminacja świąteczna Traktu Królewskiego zachęca do spacerów.

Będzie można poszaleć zakupowo wśród stoisk około 40 designerów z różnych światów: mody, biżuterii, akcesoriów, dodatków, dziecięcych gadżetów i wnętrz. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale Fabryka Prezentów na zakupach się nie kończy. To też spotkania z ciekawymi ludźmi,konkursy, muzyka ze śniegiem i Mikołajem w tle oraz niepowtarzalna atmosfera przedświątecznego animuszu.

Upewnijcie się więc, że 6-7 grudnia, w godzinach 11-19, macie w kalendarzu zarezerwowany dla Fabryki Prezentów. Pamiętajcie też, że każdy kto zrobi zakupy na targach może wziąć udział w konkursie i wygrać fantastyczną biżuterię  wydrukowaną na drukarce 3D.

Czyli: fantastyczne gwiazdkowe prezentowisko w ciekawej przestrzeni. Sala w Domu Polonii jest przyjazna zarówno kupującym, jak i wystawcom – brak tam zakamarków i miejsc lepszych albo gorszych. Wszystko będzie jak na dłoni. Nic, tylko podziwiać i kupować!

Wystawcy chcący wziąć udział w naszym wydarzeniu proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres: galeriaproznosci@gmail.com, należy dołączyć również link do swoich prac (www, fb, blog). 

PATRONI MEDIALNI 
halo-wawa.pl
modnaulica.pl
freestyle.pl
trendz.pl
fashionweare.com
warsawholic.com
modaija.pl
egaga.pl

Kolejna edycja 13-14 grudnia!

Zapraszamy 

https://www.facebook.com/GaleriaProznosci

http://www.galeriaproznosci.pl/

Miejsca

  • Dom Polonii - Krakowskie Przedmieście 64 Dom Polonii - Krakowskie Przedmieście 64 Budynek wybudowano w latach 1860-1861 na podstawie proj. Edwarda Cichockiego i P. L. Krasińskiego jako siedzibę Resursy Obywatelskiej. Wcześniej w tym miejscu znajdował się pałac ordynatowej... Krakowskie Przedmieście 64, Warszawa Od: alik Data: 24 stycznia 2014, 15:48 więcej

Dostępne w kategoriach

street

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Zamiast sieciówkowych banałów – Fabryka Prezentów!

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności