FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Multimedia >  Video >  Beatbattle.poznan - IAMNOBODI @...

Video

Beatbattle.poznan - IAMNOBODI @ 14/12/2013

Od:
Redakcja   więcej video
Data:
1 grudnia 2013, 23:19


Beatbattle.poznan - IAMNOBODI @ 14/12/2013
Music: IAMNOBODI - "Do What You Love"
Visiuals: Arek Zub (.wju)
Art Work: Zgonowicz

Mistrzostwa Polski Beatmakerów Elade/Microlab/Beatbattle.poznan to... więcej
Music: IAMNOBODI - "Do What You Love"
Visiuals: Arek Zub (.wju)
Art Work: Zgonowicz

Mistrzostwa Polski Beatmakerów Elade/Microlab/Beatbattle.poznan to przedsięwzięcie skierowane do miłośników muzyki, nie zważając na niezliczoną ilość szufladek gatunkowych, w które można byłoby ją włożyć. Z każdym rokiem do Poznania przybywa grono uczestników wybranych przez zacne jury, którzy prezentując swoją twórczość i konkurując ze sobą w dwóch kategoriach, tworzą swoiste święto muzyki instrumentalnej.

Podczas pięciu kolejnych edycji, które odbyły się do tej pory, na Elade/Microlab/Beatbattle.poznan miejsce znalazło się tak dla brzmień mocno hip-hopowych jak i bardziej elektronicznych, nadal utrzymujących się jednak
w konwencji beatowej. Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie najlepszego polskiego producenta muzycznego, ale i świetna zabawa przy podkładach tworzonych przez młodych, obiecujących muzyków. Do tej pory w imprezach uczestniczyło prawie 2000 osób, a o miano najlepszego beatmakera walczyło blisko 400 kandydatów z całego kraju. Zwłaszcza dzięki zeszłorocznej edycji, która stanowiła dużo krok naprzód, Mistrzostwa Polski Beatmakerów stały się kluczowym punktem w kalendarium krajowych wydarzeń muzycznych.

Już wiemy, że tegoroczna edycja to kolejny rekord zgłoszeń do zawodów i jeszcze wyższy poziom. Sędziowie, stawiając czoła niełatwemu zadaniu, wyselekcjonowali czternastu uczestników, którzy powalczą o tytuł Mistrza Polski Beatmakerów w dwóch kategoriach -- LIVE ACT i BEAT SHOW. Tak prezentuje się lista finalistów Beatbattle.poznan VI:

Live Act: Roux Spana Beat Trio / Szatt / Zetena & Adam L. / NPoT / Fast Bloody Fingers / Odme & Slavko

Beat Show: Szpalowsky / Zova / Brainfreezer / Marc Madness / Mesut Mrozil / Tobson / Trepson / Dadi

Warto w tym miejscu przypomnieć kto w tym roku zasiądzie na fotelach sędziowskich podczas finałowej bitwy. Polską reprezentację autorytetów w dziedzinie beatmakingu stanowić będą Maceo Wyro (RBMA, Warsoul, Niewinni Czarodzieje), Mikołaj „Noon" Bugajak (ex-Grammatik, Nowe nagrania, Audio-games.pl), Czarny (HIFI Banda, Prosto Label), a także Patr00 (Ortega Cartel, Lavoholics). Headlinerem Beatbattle.poznan VI i zarazem ostatnim członkiem jury jest IAMNOBODI. Pochodzący z Niemiec, przedstawiciel kalifornijskiego labelu SOULECTION. Oprócz funkcji sędziego, gość zza zachodnie granicy zaprezentuje live act, nawiązujący z pewnością do jego pierwszego długogrającego wydawnictwa „Elevated", które nie tak dawno ujrzało światło dzienne.

Finałowa impreza odbędzie się 14. grudnia w poznańskim Pawilonie Nowa Gazownia. Całe wydarzenie poprowadzi Filip Andrys, a za oprawę muzyczną podczas całego wydarzenia zadbają DJ Kangur i Jacol (trąbka). Za wizualizacje, podobnie jak w zeszłym roku, będzie odpowiedzialna ekipa .wju.

Od dzisiaj bilety dostępne są w grudniowej cenie -- 30zł (bilet + gadżety), które możecie zdobyć za pośrednictwem sklepu internetowego - http://proporcja.com/label/sklep/bilety -- lub w stacjonarnych punktach sprzedaży -- Vert Shop i Taczaka 20.

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • lotar
 • Jakub Kosmowski
 • Macko
 • margeles
 • troy5166
 • ysqaz62
 • laineqtfz
 • swaldebht7
 • aybnb51
 • vezxu89
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności