FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull Stage na Polish Hip-Hop...

News

Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festival w Płocku

Od:
Redakcja 
Data:
30 lipca 2019, 13:06
Ocena:
Ocena 0.00

Od Ero i Kosiego, przez Małpę, Borixona i Reto, aż po Syny. Tak prezentuje się szeroki przekrój artystów, którzy pojawią się w tym roku na Red Bull Stage podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Łącznie zobaczymy aż 20 koncertów gwiazd hip-hopu!

Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festival w Płocku Foto: Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festival w Płocku
Najszybciej rozwijający się hip-hopowy festiwal w Polsce oraz Red Bull ponownie łączą siły! Tym razem Red Bull Stage zaprezentuje przegląd najciekawszych rapowych projektów z ostatnich lat. Wystąpią m.in.: duet, który słynie z odważnego łączenia syntezatorowych brzmień z hip-hopem - Syny, raper, który na swój czwarty album „Blur” kazał czekać fanom blisko trzy lata, czyli Małpa oraz artyści, których utwory zyskały już miano kultowych: Małolat, RAU, Ero & Kosi z JWP czy Borixon & Reto. Obok nich pojawią się także raperzy z grupy TUZZA czy panowie z MordorMuzik, którzy niedawno skutecznie rozgrzewali publiczności na festiwalu Open’er.

Poza doświadczonymi artystami z już ugruntowaną pozycją usłyszymy również młodszych, ale bardzo obiecujących raperów, czyli Młodego Dzbana i Okiego. A to tylko część wykonawców, których będzie można usłyszeć na Red Bull Stage.

Artyści: SYNY, VIX.N, MAŁPA, MŁODY DZBAN, BORIXON & RETO, EMMSJE GAUTI (IS), MOBBYN, MAŁOLAT, BONSOUL, OKI, SZTOSS, RAU, TYMEK, KABE, BAMBAX (ESP), MORDOR MUZIK, ERO I KOSI, TUZZA.

Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festival w Płocku Foto: Red Bull Stage na Polish Hip-Hop Festival w Płocku
Siódma edycja największego polskiego hip-hopowego festiwalu odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku. Jak co roku na czterech festiwalowych scenach pojawi się blisko 100 artystów reprezentujących muzykę z pogranicza rapu, hip-hopu czy Rn'B.  Wszystkie sceny festiwalu zlokalizowane będą, podobnie jak w poprzednich latach, na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności