FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Wielki Finał Red Bull Kontrowersy...

News

Wielki Finał Red Bull Kontrowersy 2019 już w sobotę

Od:
Redakcja 
Data:
22 maja 2019, 16:10
Ocena:
Ocena 0.00

Wielkimi krokami zbliża się ostateczna rozgrywka pomiędzy najlepszymi freestyle'owcami tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy. Wielki Finał odbędzie się już 25 maja w Gdyni. Do pojedynków na słowa stanie tam ośmiu MC's wyłonionych podczas przystanków eliminacyjnych. Całość transmitowana będzie na żywo na Facebook'u oraz Youtub'ie Red Bull KontroWersy.

Przed nami ostatnie dwa dni zmagań MC's w ramach tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy. Najpierw w piątek, 24 maja, w Gdyni odbędzie się ostatni przystanek eliminacyjny, a dzień później wielki finał. Ten zaplanowano na 25 maja, również w Gdyni, na scenie Delfinaliów.

Kycu vs Pukuś Red Bull Kontrowersy Eliminacje Rzeszów 2019 Foto: Kycu vs Pukuś Red Bull Kontrowersy Eliminacje Rzeszów 2019
Formuła Red Bull KontroWersy opiera się o pojedynki freestyle'owe  1 vs 1. Pierwszą fazą turnieju są eliminacje, któe dotychczas odbyły się już w Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, a wnajbliższy piątek odbędą się w Gdyni. Dwóch najlepszych zawodników z danego miasta awansuje do wielkiego finału. Podczas trzech pierwszych przystanków wyłoniono sześciu uczestników finału. Są to: Quesh, Meoda, Koro, Jakoff, Seb i Kurian. 24 maja o godzinie 18.00 w Gdyni odbędą się ostatnie eliminacje, które wyłonią jeszcze dwóch finalistów. Śmiałkowie, którzy chcieliby wziąć w nich udział mogą zgłaszać się do czwartku, 23 maja, do godziny 15.00 poprzez formularz na stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Na zwycięzce eliminacji czeka 1000 złotych w gotówce i 1000 złotych do wydania w sklepie prosto.pl.

Tryumfator wielkiego finału dostanie dodatkowo 2000 złotych.

Zarówno nad przebiegiem eliminacji, jak i wielkiego finału, czuwać będzie jury, na czele którego stanął raper i utytułowany freestyle'owiec Te-Tris. W tym roku dołączyli do niego stand-uper Błażej Krajewski oraz raper i freestyle'owiec Bober. 

Finałowe walki z Poznania, Rzeszowa i Warszawy oglądać już można na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Red Bull KontroWersy 2019

Eliminacje:

  • 24 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wielki Finał:

  • 25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia.

Każdy z przystanków będzie na żywo transmitowany na Facebook'u oraz YouTub'ie Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji na Facebook'u widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przy współpracy z  Red Bull Mobile. Główną nagrodą będzie telefon HAMMER Energy 18x9.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności