FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Poznań i Rzeszów pierwszymi...

News

Poznań i Rzeszów pierwszymi przystankami pojedynków na słowa

Od:
Redakcja 
Data:
7 maja 2019, 16:11
Ocena:
Ocena 0.00

Już w najbliższy czwartek, 9 maja, rozpocznie się trzecia edycja bitew freestyle'owych Red Bull KontroWersy. Pierwszymi przystankami eliminacyjnymi będą Poznań i Rzeszów. To tam mistrzowie słowa zmierzą się ze sobą na rymy i punch'e. Całość transmitowana będzie na żywo na Facebooku Red Bull KontroWersy.

Red Bull KontroWersy to seria freestyle'owych bitew, podczas których uczestnicy zmierzą się ze sobą w formule 1 vs 1. Ich orężem będą słowa, których muszą używać na tyle sprawnie, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem. Najlepsi zawodnicy eliminacji spotkają się w wielkim finale w Gdyni 25 maja.

Na każdym z czterech przystanków eliminacyjnych 16 uczestników zawalczy o wejście do ścisłego finału. Pierwsze na mapie freestyle'owych zmagań są Poznań i Rzeszów. W stolicy Wielkopolski eliminacje odbędą się w trakcie Wielkiego Grillowania Uniwersytetu Adama Mickiewicza, 9 maja. Start zaplanowano na godzinę 19.00.

Dzień później, w Rzeszowie, przystanek Red Bull KontroWersy odbędzie się w trakcie Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej. Tutaj eliminacje rozpoczną się o godzinie 19.30.

Każde eliminacje poprzedzone będą kwalifikacjami, podczas których jury wskaże 16 zawodników, którzy zmierzą się następnie ze sobą w formule 1 vs 1. Wśród sędziów tegorocznej edycji znaleźli się m.in. freestyle'owice i raper Te-Tris oraz stand-uperzy Błażej Krajewski i Paweł Chałupka. W poszczególnych miastach dołączą do nich również utytułowani mistrzowie ceremonii młodszego pokolenia. W Poznaniu będzie to Milu, z kolei w Rzeszowie – Czeski.

Harmonogram Red Bull KontroWersy 2019

Eliminacyjne:

  • 9 maja 2019 – Poznań, Wielkie Grillowanie UAM
  • 10 maja 2019 – Rzeszów, Rzeszowskie Juwenalia
  • 17 maja 2019 – Warszawa, Gardenalia UW
  • 24 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wielki Finał:

  • 25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia.

Każdy z przystanków będzie też na żywo transmitowany na Facebooku Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji widzowie będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie organizowanym przez Red Bull Mobile i markę HAMMER. Główną nagrodą będzie telefon HAMMER Energy 18x9.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności