FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Warsztaty z najlepszymi tancerzmi...

News

Warsztaty z najlepszymi tancerzmi na świecie

Od:
Redakcja 
Data:
26 marca 2019, 16:17
Ocena:
Ocena 0.00

Między 12-14 kwietnia w krakowskim Forum Wydarzeń zagości wyjątkowa taneczna impreza - Red Bull BC One Camp Poland 2019. Trzy dni warsztatów oraz bitew, których zwieńczeniem będą uznane na całym świecie zawody Red Bull BC One Cypher. Gośćmi tego wydarzenia będą uznani na całym świecie tancerze: Hong 10, Poe One, Bartazz, Greenteck, Martha i Temps, którzy oceniać będą zmagania polskich tancerzy. Piątka z nich poprowadzi również bezpłatne warsztaty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.redbull.pl/bcone. Liczba miejsc jest ograniczona.

Greenteck Foto: Greenteck
Już w piątek campowicze dostaną możliwość wzięcia udziału w warsztatach z Tempsem, który uznawany jest za jednego z ojców polskiej sceny Street Dance. Wiedza, styl i oryginalność to znaki rozpoznawcze tego artysty. Sobota to już warsztatowy zawrót głowy! Od samego rana swoją wiedzą dzielić się będzie Hong 10 - legenda Red Bull BC One All Stars. Dwukrotny triumfator światowego finału Red Bull BC One. Pierwszy raz wygrał w 2006 w São Paulo, drugi zaś siedem lat później w swoim rodzinnym mieście Seulu. Należy do ekip Drifterz oraz 7 Commandoz. Breakingiem zajmuje się od trzynastego roku życia. Prosto z Kanady do Polski przyleci Greenteck, reprezentant Mighty Zulu Kingz i trzykrotny zwycięzca finałów jednej z największych imprez tanecznych na świecie - Juste Debout. Zaliczany do grona najlepszych popperów na świecie.  Kolejny sędzia, który podzieli się swoim doświadczeniem, to znany wszystkim adeptom breakingu Poe One z ekipy Style Elements. Pionier Breakingu z zachodniego wybrzeża, jeden z najbardziej szanowanych sędziów i nauczycieli. Na sam koniec zajęcia poprowadzi Martha, którą śmiało nazwać można ikoną Hip Hop Dance. To zwyciężczyni wielu eventów na całym świecie, w tym ostatniego Battle OPsession we Francji. W sobotę poprowadzi warsztaty z hip hopu.

Temps Foto: Temps
Punktem kulminacyjnym tego tanecznego weekendu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, czyli eliminacje do światowego finału najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych. Rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: B-Boys oraz B-Girls. Zwycięzcy tej rywalizacji pojadą do Indii by walczyć z najlepszymi tancerzami z całego świata o miejsce w światowym finale.

Znamy już siedem dzikich kart, które wezmą udział w krakowskich zawodach, są to: Kido, Zawisza, Thomaz, Axel, Kostek, Nikita i Arczek. Do nich dołączą tancerze, którzy zakwalifikują się z eliminacji oraz jedna dzika karta przyznana w głosowaniu on-line. Na stronie www.redbull.pl/bcone zobaczyć można profile czwórki młodych tanecznych talentów oraz oddać swój głos na jeden z nich, czyli na: Kangura, Lil Drilla, Wigora lub Chorzela. B-Boy z największą liczbą głosów otrzyma dziką kartę do Red Bull BC One Cypher Poland i znajdzie się w finałowej szesnastce tancerzy bez konieczności udziału w eliminacjach.  

Ciągle trwają również zapisy do uczestnictwa w eliminacjach Red Bull BC One Cypher Poland oraz innych bitew odbywających się podczas Campa. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę www.redbull.pl/bcone. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój start zanim będzie za późno.

Red Bull BC One Camp Poland 2019

12 - 14 kwietnia 2019

Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

www.redbull.pl/bcone

Facebook

#RedBullBCOne

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności