FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Wyścig o ostatnią dziką kartę...

News

Wyścig o ostatnią dziką kartę do prestiżowych zawodów breaking’owych

Od:
Redakcja 
Data:
20 marca 2019, 15:54
Ocena:
Ocena 0.00

Znamy już siódemkę B-Boyów, którzy otrzymali dzikie karty do Red Bull BC Cypher Poland w Krakowie. Pozostała jeszcze jedna dzika karta. Zawalczy o nią czterech tancerzy młodego pokolenia Chorzel, Wigor, Lil Drill oraz Kangur. Głosować może każdy na stronie www.redbull.pl/bcone.

Do 31 marca potrwa głosowanie na ostatnią dziką kartę w Red Bull BC One Cypher Poland. Do tego czasu można oddawać jeden głos dziennie. Wystarczy wejść na stronę www.redbull.pl/bcone i wybrać jednego z czterech B-Boys. Na stronie sprawdzić można również umiejętności każdego z kandydatów do dzikiej karty. B-Boy z największą liczbą głosów dostanie miejsce w zawodach, bez konieczności udziału w eliminacjach. Wygrywa tylko jeden.

Wigor Foto: Wigor
Cała czwórka pomimo młodego wieku niejednokrotnie zaznaczyła swoją obecność na rodzimej scenie breaking’owej. Najmłodszy w tym gronie Wigor ma niespełna 17 lat. Z krakowskiego rynku trafił prosto do szkółki B-Boya Deca, następnie pod skrzydła Greka. Potem potoczyło się już lawinowo i teraz z dumą reprezentuje ekipę Coolkids Flavour. Chorzel na co dzień trenuje w mazurskim Rynie, gdzie reprezentuje ekipę Black Wolves Crew. Za swoje największe osiągnięcie uważa wygranie Kids Battle podczas holenderskiego IBE w 2014 roku.  Z tej samej ekipy wywodzi się Lil Drill, obecny na scenie od 8 lat, a na swoim koncie ma również międzynarodowe sukcesy. Wymienić można choćby takie eventy, jak: Break The Floor, Break Alliance Brno czy IBE, w których dostawał się do czołówki. Najstarszy w tym gronie dwudziestoletni Kangur spod Białegostoku miał już okazję spróbować swoich sił w Red Bull BC One Cypher Poland. W ubiegłym roku dostał się z eliminacji do TOP16, gdzie przegrał ze zwycięzcą całych zawodów B-Boyem Kostkiem. Należy do ekipy Bangers Crew, reprezentuje także projekt Dom Latających Tancerzy. Jak sam twierdzi cały czas się rozwija, wiele podróżuje i zbiera potrzebne doświadczenie.

Jeden z młodych talentów dołączy do ogłoszonej już siódemki zawodników, którzy otrzymali dzikie karty, a są to: Kido z ekipy Breaknuts Crew, Zawisza z Bielskill, Thomaz z Polskee Flavour, Axel z Coolkids Flavour, Nikita z Crate Of Wax, Arczek z Hajime No Owari oraz Kostek – kolejny reprezentant Hajime No Owari i Oczy Ważki. Próbkę ich umiejętności można zobaczyć na: wydarzeniu na Facebooku.

Polski Cypher odbędzie się w ramach Red Bull BC One Camp, który zagości w krakowskim Forum Wydarzeń. Między 12 a 14 kwietnia tancerze z całej Polski wezmą udział w warsztatach i bitwach w wielu kategoriach tanecznych, zarówno braking’owych jak i street style’owych. Wszystko to pod okiem uznanych tancerzy: Hong 10, Poe One, Bartazza oraz Greentecka, Marthy i Tempsa. To oni będą oceniać zmagania zawodników. Aby zgłosić się do udziału w bitwach należy wypełnić formularz dostępny na: www.redbull.pl/bcone-bitwy. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego warto się pospieszyć.

Red Bull BC One Camp Poland 2019

12 - 14 kwietnia 2019

Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

www.redbull.pl/bcone

facebook.com/redbullBCOne/

wydarzenie na Facebooku

#RedBullBCOne 

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności