FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Wielki finał In the House by...

News

Wielki finał In the House by Desperados podbił imprezową Warszawę

Od:
Redakcja 
Data:
22 stycznia 2019, 09:47
Ocena:
Ocena 0.00

Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. Zobaczcie relację z największej sylwestrowej domówki w Polsce.

W Sylwestrową noc w Warszawie odbył się finał najbardziej oryginalnego konceptu imprezowego roku, podczas którego imprezowe składy zmierzyły się w ostatecznym pojedynku na najlepszą domówkę w kraju. To były cztery szalone imprezy nie do podrobienia, a wszystko z gościnnym udziałem gwiazd światowej sceny elektronicznej: Jonasa Rathsmana, Butcha, Benjamina Damage’a i Matthew Dekay’a.

IN THE HOUSE BY DESPERADOS Foto: IN THE HOUSE BY DESPERADOS
Na prawdopodobnie największej domówce w Polsce Nowy Rok powitało wspólnie kilkaset osób. A wszystko w Małej Warszawie po praskiej stronie Wisły – stołecznej miejscówce, która na tę jedną noc stała się epicentrum imprez w stylu DIY.

DOMÓWKOWY MARATON

- Za nami Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. W tej niekonwencjonalnej akcji jako pierwsza marka w Polsce realizację naszej kampanii oddaliśmy w ręce konsumentów. A oni spisali się naprawdę epicko! – mówi Anna Wood, zarządzająca marką Desperados. Najpierw w 4 miastach, w 4 kamienicach 16 imprezowych składów zorganizowało 16 odjechanych domówek. A na zakończenie projektu zwycięzcy eliminacji odpalili 4 różne imprezy w jednym miejscu w najbardziej imprezową noc roku – Sylwestra.

O unikalną nagrodę – apartament do mieszkania i imprezowania na cały 2019 rok - zmierzyły się składy: Summer Crew (Gdańsk), Projekt012 (Kraków), Castle Rave – Attic Spirits (Warszawa) i The Bicycle Crew (Wrocław).

Sylwestrowa noc w Małej Warszawie na ul. Otwockiej 14 okazała się epicentrum imprezowej kreatywności i najlepszych muzycznych wibracji. Skład z Gdańska przeniósł nas wprost do fabuły „50. twarzy Greya”, a Wrocław zapełnił parkiet pachnący świeżymi choinkami. Na domówce ekipy z Krakowa panował klimat vintage, a stołeczny skład zaserwował nam niebanalny miks muzycznych doznań w naprawdę klimatycznej scenerii. Sylwestrowego klimatu dopełnili goście – w maskach, przebraniach i fantazyjnych kreacjach. A wśród nich Karolina Gilon i Dwa Sławy. Influencerzy zaliczyli wszystkie domówki w projekcie „In the House by Desperados” i zgodnie przyznają, że takiej dawki imprezowej kreatywności jeszcze nie widzieli.

IN THE HOUSE BY DESPERADOS Foto: IN THE HOUSE BY DESPERADOS
Wybór zwycięskiej ekipy należał do imprezowiczów. To oni w dedykowanej aplikacji głosowali na swoich faworytów.
W całym tym projekcie każdy z uczestników budował wyjątkowość tego wydarzenia. My mogliśmy wyrazić swój styl i cieszymy się, że został doceniony – mówią zwycięzcy „In the House by Desperados”. Po zaciętej walce do ostatniego bitu to to warszawski skład Castle Rave – Attic Spirits został mistrzem domówek.

ODPAL WŁASNĄ DOMÓWKĘ DIY

Kontynuacją akcji „In the House by Desperados” jest trwający projekt „Domówki DIY”. W tej realizowanej wspólnie z platformą crowfundingową Wspieram.to pierwszą w historii ogólnopolską imprezową zrzutką, Desperados pomoże zrealizować najbardziej kreatywne domówkowe marzenia i dołoży się do wyłonionych spośród zgłoszeń 20 najlepszych projektów. Start zbiórek na platformie Wspieram.to już 11 stycznia br.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności