FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Recha przejmuje od Koro tytuł...

News

Recha przejmuje od Koro tytuł mistrza Red Bull KontroWersy!

Od:
Redakcja 
Data:
10 października 2022, 08:06
Ocena:
Ocena 0.00

Recha wygrywa we Wrocławiu 6. edycję bitwy Red Bull KontroWersy po drodze pokonując m.in. trzykrotnego mistrza - Koro. Tegoroczna edycja pełna była zwrotów akcji i zaskoczeń. Retransmisję wydarzenia można oglądać na kanale YouTube Red Bull Wersy.

Tegoroczna edycja Red Bull KontroWersy za nami. W sobotni wieczór, we wrocławskim Akademia Club, gdzie odbywała się impreza, nie zabrakło dużych emocji i zaskoczeń. Koro, dotychczasowy mistrz, odpadł z rywalizacji o nagrodę finansową i pas już w ćwierćfinale. O zwycięstwo zaś zawalczyli Ksywa i Recha.

- A jak wpadam no to nadal rzucam rapsy, siema Red Bull dzisiaj zmiana warty - rymował w swoim finałowym wejściu Recha i udało mu się namalować rzeczywistość zgodnie z tą obietnicą. Po finałowej walce złożonej z trzech rund, jury jednogłośnie ogłosiło go nowym mistrzem Red Bull KontroWersy. Obaj finaliści przez całą bitwę prezentowali wysoki poziom i dość pewnie wygrywali kolejne pojedynki. Najpierw Recha pokonał Koro, a w półfinale zmierzył się z finalistą Red Bull KontroWersy 2020 - Kazem.

Red Bull KontroWersy2022 Koro Foto: Red Bull KontroWersy2022 Koro
-   Jak wygrałem z Koro to poczułem, że już nie jestem głodny sukcesu i wygrałem wszystko, ale udało mi się znaleźć w sobie poczucie, że robota jeszcze nie jest dokończona, zostało parę walk i można pójść z tym dalej. Cieszę się, że odnalazłem w sobie ten głos. Jestem mega szczęśliwy - komentował Recha, wielki tegoroczny zwycięzca.

Droga do zwycięstwa nie była łatwa nie tylko ze względu na mocnych rywali, ale też nietypowe formaty rund. Poza klasycznymi wejściami na temat i bez, zawodnicy musieli zmierzyć się z losowaniem gadżetów ukrytych w kufrze, odegraniem rozmowy telefonicznej w formacie 4x4 wersy czy wcieleniem się w przedstawiciela wskazanej przez internautów profesji. To trzecie zadanie czekało na nich w finale. W tym roku, obok nagrody finansowej zwycięzca otrzymał pas.

Red Bull KontroWersy2022 Foto: Red Bull KontroWersy2022
Retransmisję z bitwy można będzie obejrzeć na kanale YouTube Red Bull Wersy, oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.


Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestylowych w formule 1 vs 1, które odbywają się od 2017 roku. Do tej pory laureatami pojedynków na słowa zostawali: Radzias, Wawrzyn i aż trzykrotnie Koro. Wczoraj dołączył do nich Recha.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności