FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Recha przejmuje od Koro tytuł...

News

Recha przejmuje od Koro tytuł mistrza Red Bull KontroWersy!

Od:
Redakcja 
Data:
10 października 2022, 08:06
Ocena:
Ocena 0.00

Recha wygrywa we Wrocławiu 6. edycję bitwy Red Bull KontroWersy po drodze pokonując m.in. trzykrotnego mistrza - Koro. Tegoroczna edycja pełna była zwrotów akcji i zaskoczeń. Retransmisję wydarzenia można oglądać na kanale YouTube Red Bull Wersy.

Tegoroczna edycja Red Bull KontroWersy za nami. W sobotni wieczór, we wrocławskim Akademia Club, gdzie odbywała się impreza, nie zabrakło dużych emocji i zaskoczeń. Koro, dotychczasowy mistrz, odpadł z rywalizacji o nagrodę finansową i pas już w ćwierćfinale. O zwycięstwo zaś zawalczyli Ksywa i Recha.

- A jak wpadam no to nadal rzucam rapsy, siema Red Bull dzisiaj zmiana warty - rymował w swoim finałowym wejściu Recha i udało mu się namalować rzeczywistość zgodnie z tą obietnicą. Po finałowej walce złożonej z trzech rund, jury jednogłośnie ogłosiło go nowym mistrzem Red Bull KontroWersy. Obaj finaliści przez całą bitwę prezentowali wysoki poziom i dość pewnie wygrywali kolejne pojedynki. Najpierw Recha pokonał Koro, a w półfinale zmierzył się z finalistą Red Bull KontroWersy 2020 - Kazem.

Red Bull KontroWersy2022 Koro Foto: Red Bull KontroWersy2022 Koro
-   Jak wygrałem z Koro to poczułem, że już nie jestem głodny sukcesu i wygrałem wszystko, ale udało mi się znaleźć w sobie poczucie, że robota jeszcze nie jest dokończona, zostało parę walk i można pójść z tym dalej. Cieszę się, że odnalazłem w sobie ten głos. Jestem mega szczęśliwy - komentował Recha, wielki tegoroczny zwycięzca.

Droga do zwycięstwa nie była łatwa nie tylko ze względu na mocnych rywali, ale też nietypowe formaty rund. Poza klasycznymi wejściami na temat i bez, zawodnicy musieli zmierzyć się z losowaniem gadżetów ukrytych w kufrze, odegraniem rozmowy telefonicznej w formacie 4x4 wersy czy wcieleniem się w przedstawiciela wskazanej przez internautów profesji. To trzecie zadanie czekało na nich w finale. W tym roku, obok nagrody finansowej zwycięzca otrzymał pas.

Red Bull KontroWersy2022 Foto: Red Bull KontroWersy2022
Retransmisję z bitwy można będzie obejrzeć na kanale YouTube Red Bull Wersy, oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.


Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestylowych w formule 1 vs 1, które odbywają się od 2017 roku. Do tej pory laureatami pojedynków na słowa zostawali: Radzias, Wawrzyn i aż trzykrotnie Koro. Wczoraj dołączył do nich Recha.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności