FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Tanecznym krokiem po Poznaniu

News

Tanecznym krokiem po Poznaniu

Od:
Redakcja 
Data:
20 września 2022, 11:05
Ocena:
Ocena 0.00
Zobacz jak Loczniki odkrywają miasto przed Red Bull Dance Your Style!

Znany na całym świecie turniej street dance - Red Bull Dance Your Style - już 24 września zawita do poznańskiego klubu Tama. W ramach rozgrzewki przed wydarzeniem, pochodzące z Poznania gwiazdy tańca i internetu - duet Loczniki - postanowiły oprowadzić po mieście w swoim, tanecznym stylu. Wideo można obejrzeć na stronie redbull.pl.

Klimat rodem ze street dance'owych hitów filmowych, pełna sala rozentuzjazmowanych widzów i 16. najlepszych, polskich tancerzy reprezentujących style od voguing'u po popping, mierzących się ze sobą w formule 1 vs 1. To wszystko w rytm znanych tanecznych przebojów i z najlepszym składem sędziowskim - to zebrana na miejscu publiczność decyduje, kto wygra pojedynek. Tak zapowiada się, zaplanowany na 24 września w poznańskiej Tamie, Red Bull Dance Your Style. Ostatnie bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.redbull.pl/danceyourstyle.

Red Bull Dance Your style Loczniki Foto: Red Bull Dance Your style Loczniki
Tymczasem, aby wprowadzić widzów w taneczny klimat Poznania, mieszkający tu na co dzień duet taneczny Loczniki, przygotował specjalny przewodnik po mieście, w którym roztańczonym krokiem pokazuje najciekawsze jego atrakcje.

Na liście miejsc, które zdaniem Loczników warto zobaczyć znalazły się m.in. Hotel Kolegiacki, Brama Poznania ICHOT, Aleje Marcinkowskiego, Plac Wolności, Ostrów Tumski, Dawny Zamek Cesarski czy Teatr Wielki. Tancerze wykorzystują elementy infrastruktury, aby wkomponować je w swoje ruchy, pokazując tym samym, jak bardzo architektura i przestrzeń miasta współgra z ich tańcem. Wycieczka z Locznikami kończy się w klubie Tama, gdzie już w nadchodzący weekend, odbędzie się Red Bull Dance Your Style.

Red Bull Dance Your Style Foto: Red Bull Dance Your Style

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności