FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Bitwa freestylowa Red Bull...

News

Bitwa freestylowa Red Bull Kontrowersy wraca do klubu!

Od:
Redakcja 
Data:
6 września 2022, 15:01
Ocena:
Ocena 0.00

8 PAŹDZIERNIKA 6. EDYCJA BITWY. NIE ZABRAKNIE NAJLEPSZYCH MC, WYJĄTKOWYCH WERSÓW I APLAUZU PUBLICZNOŚCI ZAGRZEWAJĄCEJ DO WALKI SWOICH FAWORYTÓW.

Koro, trzykrotny zwycięzca Red Bull KontroWersy, w klipie promującym wydarzenie przemierza ulice Wrocławia i zaprasza na klubową odsłonę bitwy freestylowej. Poprzez stronę www.redbull.pl/kontrowersy ruszyła sprzedaż biletów i zapisy na eliminacje.

„To Red Bull KontroWersy, wbij sobie do głowy, czas otrzepać się z kurzu i powrócić na salony” - rapuje Koro w wideo, dostępnym na kanale YouTube Red Bull Wersy, zapowiadającym tegoroczną odsłonę bitwy na słowa, która odbędzie się 8 października w klubie Akademia we Wrocławiu. Jej trzykrotny zwycięzca przemierza w nim ulice miasta, by trafić do pustego jeszcze klubu i powrócić do edycji wydarzenia z 2020 roku, która odbyła się w tym samym miejscu.

Red Bull KontroWersy 2022 Zapowiedź Foto: Red Bull KontroWersy 2022 Zapowiedź
Co ciekawe, podczas „treningu” freestylu na scenie w klubie, spotyka tam „woźnego”, w którego wciela się inna postać związana ze środowiskiem freestylowym - Spartiak.

W tym roku w bitwie zmierzy się ze sobą 16 zawodników, z czego 8 zostało zaproszonych do udziału jako tzw. dzikie karty, zaś kolejnych 8 jury wybierze eliminacjach, które odbędą się w klubie w dniu wydarzenia.

Możemy domyślać się, że jedną z dzikich kart jest Koro, który będzie bronił tytułu mistrza, jednak pozostałych 7 zawodników jeszcze pozostaje tajemnicą.

W czasie bitwy występy freestylowców oceniać będzie jury w składzie: Te-Tris, Bober i Milu.

O oprawę muzyczną zadba Dj Lazy1, a całość poprowadzi Rudanacja.

Zapisy na eliminacje oraz bilety dla publiczności dostępne są za pomocą strony www.redbull.pl/kontrowersy. W eliminacjach udział wziąć mogą osoby pełnoletnie posiadające bilet wstępu na wydarzenie i zgłoszone za pośrednictwem formularza online.

Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestylowych w formule 1 vs 1, które odbywają się od 2017 roku. Do tej pory laureatami pojedynków na słowa zostawali: Radzias, Wawrzyn i aż trzykrotnie Koro.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności