FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull BC One Cypher Poland

News

Red Bull BC One Cypher Poland

Od:
Redakcja 
Data:
12 maja 2022, 15:41
Ocena:
Ocena 0.00
NAJLEPSI W POLSCE B-BOYS I B-GIRLS W SPEKTAKULARNEJ TANECZNEJ RYWALIZACJI NA RED BULL BC ONE CYPHER POLAND. OGLĄDAJ NA ŻYWO

Najlepsi w Polsce tancerze breakingowi już w niedzielę zmierzą się podczas Red Bull BC One Cypher Poland. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa. Transmisja dostępna będzie na stronie www.redbull.pl/bcone.

RED BULL BCONE CAMP POLAND 2021 Foto: RED BULL BCONE CAMP POLAND 2021
Po spektakularnym, ubiegłorocznym Red Bull BC One World Final w Gdańsku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, by rywalizować w breakingowym 1 vs 1 podczas Red Bull BC One Cypher Poland, skąd prosta droga do światowych, które w tym roku rozegrane zostaną w Nowym Jorku. Start wydarzenia zaplanowano na niedzielę, 15 maja, na godz. 19:00.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND: KRAJOWY FINAŁ W BREAKINGU 1 VS 1

Ogólnopolski finał w breakingu poprzedzony będzie częścią warsztatową i sportową, czyli Red Bull BC One Camp. Ta rozpocznie się 13 i potrwa do 15 maja. Tutaj tancerze różnych dyscyplin mogą uczestniczyć w warsztatach tanecznych, zajęciach jogi czy movement. Obok części warsztatowej nie zabraknie też tanecznej rywalizacji. Uczestnicy zmierzą się między innymi w Experimental Battle, czyli pojedynku w rytm muzyki granej na żywo i Regional Battle, tanecznej bitwy między reprezentantami różnych części Polski.

W niedzielę, 15 maja, o godz. 19:00 rozpocznie się Red Bull BC One Cypher, a więc finałowy turniej dla b-boys i b-girls z całego kraju, w którym walczą oni o awans do światowego finału imprezy w Nowym Jorku - kolebce Hip-Hopu.

Połowa finalistów, którzy znajdą się w Top 16, wyłonieni zostaną drogą eliminacji w dniu wydarzenia. Druga połowa to zaproszone wcześniej Dzikie Karty. Wśród b-boys są to: Zawisza, Gieras, Madmax, Axel, Wigor, Minigun, Monster. Dzikie karty b-girls: Paulina, Mery Berry, Agt.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2021 Bgirl Mery Berry Foto: RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2021 Bgirl Mery Berry
Dodatkową szansą na awans do turnieju jest otrzymanie ostatniej, brakującej dzikiej karty. Wybierze ją jury już w piątek, podczas Cypher King i Cypher Queen. Zwycięzcy piątkowego cyphera dołączą do pozostałych dzikich kart.

Ich zmagania będzie można śledzić na żywo w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, gdzie odbędzie się wydarzenie, lub oglądać za pomocą transmisji na stronie www.redbull.pl/bcone, gdzie również dostępne są bilety do teatru.

O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 18 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności