FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull BC One Cypher Poland

News

Red Bull BC One Cypher Poland

Od:
Redakcja 
Data:
12 maja 2022, 15:41
Ocena:
Ocena 0.00
NAJLEPSI W POLSCE B-BOYS I B-GIRLS W SPEKTAKULARNEJ TANECZNEJ RYWALIZACJI NA RED BULL BC ONE CYPHER POLAND. OGLĄDAJ NA ŻYWO

Najlepsi w Polsce tancerze breakingowi już w niedzielę zmierzą się podczas Red Bull BC One Cypher Poland. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa. Transmisja dostępna będzie na stronie www.redbull.pl/bcone.

RED BULL BCONE CAMP POLAND 2021 Foto: RED BULL BCONE CAMP POLAND 2021
Po spektakularnym, ubiegłorocznym Red Bull BC One World Final w Gdańsku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, by rywalizować w breakingowym 1 vs 1 podczas Red Bull BC One Cypher Poland, skąd prosta droga do światowych, które w tym roku rozegrane zostaną w Nowym Jorku. Start wydarzenia zaplanowano na niedzielę, 15 maja, na godz. 19:00.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND: KRAJOWY FINAŁ W BREAKINGU 1 VS 1

Ogólnopolski finał w breakingu poprzedzony będzie częścią warsztatową i sportową, czyli Red Bull BC One Camp. Ta rozpocznie się 13 i potrwa do 15 maja. Tutaj tancerze różnych dyscyplin mogą uczestniczyć w warsztatach tanecznych, zajęciach jogi czy movement. Obok części warsztatowej nie zabraknie też tanecznej rywalizacji. Uczestnicy zmierzą się między innymi w Experimental Battle, czyli pojedynku w rytm muzyki granej na żywo i Regional Battle, tanecznej bitwy między reprezentantami różnych części Polski.

W niedzielę, 15 maja, o godz. 19:00 rozpocznie się Red Bull BC One Cypher, a więc finałowy turniej dla b-boys i b-girls z całego kraju, w którym walczą oni o awans do światowego finału imprezy w Nowym Jorku - kolebce Hip-Hopu.

Połowa finalistów, którzy znajdą się w Top 16, wyłonieni zostaną drogą eliminacji w dniu wydarzenia. Druga połowa to zaproszone wcześniej Dzikie Karty. Wśród b-boys są to: Zawisza, Gieras, Madmax, Axel, Wigor, Minigun, Monster. Dzikie karty b-girls: Paulina, Mery Berry, Agt.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2021 Bgirl Mery Berry Foto: RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2021 Bgirl Mery Berry
Dodatkową szansą na awans do turnieju jest otrzymanie ostatniej, brakującej dzikiej karty. Wybierze ją jury już w piątek, podczas Cypher King i Cypher Queen. Zwycięzcy piątkowego cyphera dołączą do pozostałych dzikich kart.

Ich zmagania będzie można śledzić na żywo w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, gdzie odbędzie się wydarzenie, lub oglądać za pomocą transmisji na stronie www.redbull.pl/bcone, gdzie również dostępne są bilety do teatru.

O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 18 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności