FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Czy przedłużanie włosów niszczy...

News

Czy przedłużanie włosów niszczy naturalne włosy?

Od:
Redakcja 
Data:
7 kwietnia 2022, 16:01
Ocena:
Ocena 0.00

Trwałe przedłużanie włosów to doskonały sposób na uzyskanie gęstych i długich kosmyków. W związku z tym zabiegiem pojawia się bardzo wiele pytań. Są to między innymi wątpliwości, czy aby przedłużanie włosów nie niszczy naturalnej struktury włosa. Otóż jeśli metoda została dobrze dobrana do włosów naturalnych, to tak się nie dzieje i przedłużanie włosów nie niszczy naturalnych kosmyków.

Czy przedłużanie włosów niszczy naturalne włosy?

Przede wszystkim ważną kwestią jest metoda, która zostaje dobrana do przedłużania włosów. Dzięki temu, że na rynku istnieje wiele metod, z łatwością można je dobrać do kondycji danych włosów. Właściwie wybrany sposób przedłużania włosów z pewnością nie będzie negatywnie wpływał na kondycję tych naturalnych. Co więcej, do zniszczenia naturalnych włosów, może także przyczynić się nieprawidłowe wykonanie zabiegu, a także nieodpowiednia stylizacja. Na wszystko to należy zwrócić uwagę, wybierając metodę i osobę wykonującą zabieg.

Najczęstsze błędy popełniane przy przedłużaniu włosów

Z całą pewnością jednym z najczęstszych błędów jest wybór nieodpowiedniej metody. Na przykład włosy cienkie i ze skłonnością do wypadania, zazwyczaj są przedłużane za pomocą metody tape on. W sklepie Viola Hair Extensions znajdziesz właśnie takie włosy doczepiane. Ofertę znajdziesz tutaj https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-tape-on

Jeśli zabieg został wykonany przez osobę, bez odpowiednich uprawnień także może dojść do zniszczenia naturalnych kosmyków. Bardzo częstym błędem jest także nieodpowiednie założenie ringów. Włosy doczepiane metodą na nanoringi znajdziesz tutaj https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-na-nanoringi

Natomiast włosy doczepiane metodą na mikroringi znajdziesz tutaj https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-na-mikroringi 

Przedłużanie włosów - na co zwrócić uwagę?

Ważna jest także odpowiednia pielęgnacja włosów po zabiegu. Niewłaściwe kosmetyki i akcesoria mogą przyczynić się także do zniszczenia naturalnych włosów. Pamiętaj, że przedłużane włosy także potrzebują odpowiednich kosmetyków, np. nawilżających, które pozytywnie wpłyną na ich kondycję.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania włosów

Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania włosów. Są to między innymi; choroby skóry głowy, a także silne wypadanie włosów, zaburzenia hormonalne, wpływające na zaburzenia w gospodarce lipidowej skóry, okres połogu, uczulenie na metale ( tyczy się to głównie metod na micro ringi.).

Przedłużanie włosów - czy niszczy i obciąża naturalne włosy?

Przedłużanie włosów nie niszczy, a także nie obciąża naturalnych włosów, pod warunkiem, że przy zabiegu, a także po nim zostaną zachowane wszystkie powyższe czynniki. Dlatego też, przed wykonaniem zabiegu, warto poszukać doświadczonej osoby, która go wykona, a także prawidłowo dobierze metodę, na podstawie kondycję naturalnych włosów. W ten sposób przedłużane włosy będą doskonale się prezentować przez długi czas.

Przedłużanie włosów to doskonała opcja na gęste i długie kosmyki. Zabieg ten doskonale sprawdzi się dla wielu kobiet. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać metodę do kondycji naturalnych kosmyków. Prawidłowo przeprowadzony zabieg, a także odpowiednia pielęgnacja po nim, pozwolą Ci cieszyć się świetnym efektem przez długi czas.

Dostępne w kategoriach

music sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności