FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull BC One Camp Poland

News

Red Bull BC One Camp Poland

Od:
Redakcja 
Data:
5 kwietnia 2022, 11:08
Ocena:
Ocena 0.00
TRZY DNI WARSZTATÓW I TANECZNEJ RYWALIZACJI. RUSZYŁY ZAPISY NA MAJOWE WYDARZENIE.

Zajęcia z mistrzami tańca, bitwy Street Dance oraz polski finał zawodów breakingowych Red Bull BC One Cypher Poland. To wszystko już 13-15 maja w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa podczas Red Bull BC One Camp Poland. Na wydarzenia można zapisać się poprzez stronę www.redbull.pl/bcone.

Po spektakularnym ubiegłorocznym światowym finale Red Bull BC One w Gdańsku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, by wspólnie rozwijać swoje taneczne umiejętności oraz starać się o wyjazd do Nowego Jorku na Red Bull BC One World Final 2022.

WARSZTATY NA RED BULL BC ONE CAMP POLAND

W programie są m.in. liczne warsztaty taneczne z takich stylów jak Hip-Hop, Breaking, Popping czy Choreo Hip-Hop. Poprowadzą je doświadczeni tancerze z całego świata, w tym b-girl San Andrea (warsztaty Breaking) czy znana z tanecznych show telewizyjnych i występów u boku Jennifer Lopez - Klaudia Antos (Hip-Hop Choreo). Pełen program oraz zapisy na poszczególne warsztaty dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.

Tegoroczną nowością będzie też strefa Body&Mind z warsztatami Jogi, Movementu i Mobility.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND: KRAJOWY FINAŁ W BREAKINGU 1 VS 1

Obok części warsztatowej, nie zabraknie też tanecznej rywalizacji. Tancerze zmierzą się między innymi w Experimental Battle, czyli pojedynku w rytm muzyki granej na żywo i Regional Battle - tanecznej bitwy między reprezentantami różnych części Polski. 

Głównym punktem programu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, a więc breakingowy pojedynek 1vs1, w trakcie którego wyłonieni zostaną najlepsi b-boy i b-girl. Oboje pojadą w listopadzie do Nowego Jorku, aby reprezentować Polskę podczas Last Chance Cypher i rywalizować o miejsce w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One. 

Do udziału w tym pojedynku zakwalifikują się:

- zaproszeni przez organizatora tancerze z dzikimi kartami.

- ośmiu najlepszych b-boys i cztery najlepsze b-girls wybrani podczas przeprowadzonych w dniu zawodów kwalifikacji.

- Cypher Queen i Cypher King wyłonieni podczas Cyphera, który rozpoczyna się w pierwszym dniu Red Bull BC One Camp (piątek, 13.05).

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W RED BULL BC ONE CAMP? 

Aby uczestniczyć w warsztatach, należy obowiązkowo zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Z kolei dla widzów Red Bull BC One Camp Poland na piątek, sobotę i niedzielne przedpołudnie dostępne są bezpłatne wejściówki.

Na niedzielny finał Red Bull BC One Cypher Poland obowiązują bilety. 

Pełen harmonogram wydarzenia, formularz z zapisami na warsztaty, a także szczegółowe informacje o bezpłatnych wejściówkach i biletach dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.

RED BULL BC ONE CAMP 2022 PROGRAM Foto: RED BULL BC ONE CAMP 2022 PROGRAM
O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 18 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności