FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull BC One Camp Poland

News

Red Bull BC One Camp Poland

Od:
Redakcja 
Data:
5 kwietnia 2022, 11:08
Ocena:
Ocena 0.00
TRZY DNI WARSZTATÓW I TANECZNEJ RYWALIZACJI. RUSZYŁY ZAPISY NA MAJOWE WYDARZENIE.

Zajęcia z mistrzami tańca, bitwy Street Dance oraz polski finał zawodów breakingowych Red Bull BC One Cypher Poland. To wszystko już 13-15 maja w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa podczas Red Bull BC One Camp Poland. Na wydarzenia można zapisać się poprzez stronę www.redbull.pl/bcone.

Po spektakularnym ubiegłorocznym światowym finale Red Bull BC One w Gdańsku, tym razem b-boys i b-girls zawitają do Krakowa, by wspólnie rozwijać swoje taneczne umiejętności oraz starać się o wyjazd do Nowego Jorku na Red Bull BC One World Final 2022.

WARSZTATY NA RED BULL BC ONE CAMP POLAND

W programie są m.in. liczne warsztaty taneczne z takich stylów jak Hip-Hop, Breaking, Popping czy Choreo Hip-Hop. Poprowadzą je doświadczeni tancerze z całego świata, w tym b-girl San Andrea (warsztaty Breaking) czy znana z tanecznych show telewizyjnych i występów u boku Jennifer Lopez - Klaudia Antos (Hip-Hop Choreo). Pełen program oraz zapisy na poszczególne warsztaty dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.

Tegoroczną nowością będzie też strefa Body&Mind z warsztatami Jogi, Movementu i Mobility.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND: KRAJOWY FINAŁ W BREAKINGU 1 VS 1

Obok części warsztatowej, nie zabraknie też tanecznej rywalizacji. Tancerze zmierzą się między innymi w Experimental Battle, czyli pojedynku w rytm muzyki granej na żywo i Regional Battle - tanecznej bitwy między reprezentantami różnych części Polski. 

Głównym punktem programu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, a więc breakingowy pojedynek 1vs1, w trakcie którego wyłonieni zostaną najlepsi b-boy i b-girl. Oboje pojadą w listopadzie do Nowego Jorku, aby reprezentować Polskę podczas Last Chance Cypher i rywalizować o miejsce w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One. 

Do udziału w tym pojedynku zakwalifikują się:

- zaproszeni przez organizatora tancerze z dzikimi kartami.

- ośmiu najlepszych b-boys i cztery najlepsze b-girls wybrani podczas przeprowadzonych w dniu zawodów kwalifikacji.

- Cypher Queen i Cypher King wyłonieni podczas Cyphera, który rozpoczyna się w pierwszym dniu Red Bull BC One Camp (piątek, 13.05).

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W RED BULL BC ONE CAMP? 

Aby uczestniczyć w warsztatach, należy obowiązkowo zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Z kolei dla widzów Red Bull BC One Camp Poland na piątek, sobotę i niedzielne przedpołudnie dostępne są bezpłatne wejściówki.

Na niedzielny finał Red Bull BC One Cypher Poland obowiązują bilety. 

Pełen harmonogram wydarzenia, formularz z zapisami na warsztaty, a także szczegółowe informacje o bezpłatnych wejściówkach i biletach dostępne są na stronie redbull.pl/bcone.

RED BULL BC ONE CAMP 2022 PROGRAM Foto: RED BULL BC ONE CAMP 2022 PROGRAM
O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 18 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności