FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull BC One Cypher Poland już...

News

Red Bull BC One Cypher Poland już 3 lipca w Krakowie i online!

Od:
Redakcja 
Data:
1 lipca 2021, 09:15
Ocena:
Ocena 0.00

3 lipca o godzinie 21:00 w Hali Cracovii rozpocznie się krajowy finał najbardziej prestiżowych zawodów jeden na jeden w świecie breakingu - Red Bull BC One! Najlepsi b-boye i b-girls z całej Polski staną do walki o tytuł mistrza oraz bilet na światowy finał zawodów. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na stronie www.redbull.pl/cypherpoland oraz na Youtube oraz Facebook’u Red Bull BC One.

Podczas eliminacji w Gdańsku i Warszawie wyłonieni zostali najlepsi tancerze, którzy otrzymali zaproszenie na Red Bull BC One Cypher Poland. Tym sposobem do walki w Krakowie staną b-girls: Emilka, AGT, Mery Berry i Darion, b-boys: Zawisza, MadMax, Minigun, Bartek z Wągrowca, Kermit, Chadzik, Monster oraz Nike1do. Skład krajowego Cyphera uzupełnią także najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Taneczne zmagania będą oceniać jurorzy: Menno (NL), Mefo (PL), Tawfiq (NL). O gorącą atmosferę zadbają DJ-e: Merenda i One Up, a wydarzenie poprowadzi Rademenez.

Tancerze zmierzą się w pojedynkach 1 na 1, w dwóch kategoriach: b-girls i b-boys. Gra będzie toczyć się o wysoką stawkę, gdyż triumfatorzy Red Bull BC One Cypher Poland, poza tytułem mistrza i statuetką, otrzymają również zaproszenie na Red Bull BC One World Final, który w tym roku odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Gdańsku! O tym, czy ostatecznie zmierzą się w finałowych pojedynkach zadecyduje, poprzedzający główne wydarzenie, międzynarodowy „Last Chance Cypher”.

„Marzę, by ponownie wziąć udział w światowym finale Red Bull BC One, bo to dla nas, Polaków, specjalna edycja. W domu tańczy mi się najlepiej. (…) Chciałabym, by moi bliscy i rodzina mogli mnie zobaczyć na żywo na gdańskiej scenie” – mówiła w wywiadzie dla Red Bulla b-girl AGT, nasza reprezentantka podczas Red Bull BC One World Final 2019 w Mumbaju.

Kido Fot. Gniewko Glogowski Foto: Kido Fot. Gniewko Glogowski
Red Bull BC One Cypher Poland

3 lipca 2021

Hala Cracovii, Kraków

Wydarzenie z udziałem publiczności, bilety dostępne w sprzedaży tutaj.

Więcej informacji: www.redbull.pl/cypherpoland

Wydarzenie Red Bull BC One Cypher Poland 2021 na Facebook’u

Zapraszamy także do wzięcia udziału w challenge #RedBullBCOne na Tik Toku!

Red Bull BC One nakręca Technics. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: technics.com lub obserwuj technics.global na Facebooku i Instagramie lub @technics na Twitterze

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności