FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Bitwa freestyle’owa red bull...

News

Bitwa freestyle’owa red bull kontrowersy 2021 - oglądaj transmisję na żywo

Od:
Redakcja 
Data:
17 czerwca 2021, 09:53
Ocena:
Ocena 0.00
19 CZERWCA O GODZ. 18:30 NA KANAŁACH RED BULL KONTROWERSY BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ ZMAGANIA NAJLEPSZYCH FREESTYLE’OWCÓW

W najbliższą sobotę, czyli 19 czerwca, 16 znakomitych freestyleowców stanie do walki o tytuł najlepszego zawodnika bitwy Red Bull KontroWersy. Ich zmagania będzie można śledzić online, za pośrednictwem relacji transmitowanej na żywo na Facebooku, YouTube oraz stronie projektu Red Bull KontroWersy.

Pośród zaproszonych zawodników nie mogło zabraknąć zwycięzców bitwy z ubiegłych lat, do walki stanie triumfujący w 2018 roku Wawrzyn oraz mistrz Red Bull KontroWersy 2019 i 2020 - Koro. Ponad to, na scenie zobaczymy także znanych z poprzednich edycji: Kaza, Kuriana oraz Q-Keya. Po raz pierwszy dzikie karty na Red Bull KontroWersy otrzymali Oset, Quesh i Iwo.

Do wymienionych powyżej MCs dołączyli także zawodnicy wyłonieni drogą specjalnych eliminacji online: Coxu, Seb, Pejti, Sporto, Marzec, Jakoff, Adezet i Milan.

Cała 16 zawodników zmierzy się ze sobą w formule pojedynków freestyleowych 1 vs 1. Jak co roku  bitwa urozmaicona zostanie o rundy z nietypowymi tematami oraz zadania specjalne.

-         Są to Red Bull KontroWersy, więc jak co roku spodziewam się niespodziewanego. Jestem pozytywnie nastawiony, bo długo nie było większych bitew. Cieszę się, że w końcu się to zmieni - mówi ubiegłoroczny mistrz Red Bull KontroWersy, Koro.

Na zwycięzcę, obok tytułu mistrza, statuetki i satysfakcji czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy złotych na zakupy w sklepie PROSTO.

O tym kto wygra zadecyduje jury, które bacznie przyglądać się będzie wszystkim pojedynkom. Obok znanego już z tej roli Te-Trisa, czyli przewodniczącego kapituły, zasiądą freestyle’owcy i raperzy: Edzio oraz Filipek.

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadba Dj Lazy One.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności