FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Spotkaj się online ze stand-uperem...

News

Spotkaj się online ze stand-uperem Błażejem Krajewskim

Od:
Redakcja 
Data:
18 listopada 2020, 11:00
Ocena:
Ocena 0.00
STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE

Już w środę 18 listopada na kanale YouTube Red Bull KontroWersy odbędzie się pierwsze spotkanie na żywo z cyklu #redbullkontrowersacje. Gościem będzie Błażej Krajewski. Stand-uper oraz sędzia dwóch edycji Red Bull KontroWersy porozmawia z Filipem Rudąnacją oraz odpowie na pytania internautów.

Seria #redbullkontrowersacje to spotkania transmitowane na żywo, podczas których zaproszeni goście rozmawiają z prowadzącym Red Bull KontroWersy Filipem „Rudąnacją” Antonowiczem, który jest gospodarzem transmisji. Wirtualne spotkania będą szansą na podjęcie w rozmowach wątków freestyle’owych, ale też pokażą „codzienną” twarz osobistości ze świata freestyle’u, muzyki i sceny komediowej. Spotkania odbywać się będą w każdą środę, od 18 listopada do 16 grudnia. Start transmisji o godzinie 19:00

STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE Foto: STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE
Pierwszym gościem Rudejnacji będzie stand-uper Błażej Krajewski, który dwie ostatnie edycje freestyle’owej bitwy Red Bull KontroWersy spędził na fotelu jurora, oceniając występy zawodników. Okazuje się bowiem, że freestyle i stand-up to dyscypliny mające sporo cech wspólnych. Czy zacięcie stand’upowe może się przydać we freestyle’u? O tym i wielu innych kwestiach będzie można usłyszeć podczas środowego spotkania na żywo w ramach cyklu. Co więcej, oprócz rozmowy pojawi się też sesja pytań i odpowiedzi od widzów. Pytania będzie można zadawać przez czas trwania live’a w komentarzach na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Seria liczyć będzie 5 spotkań, odbywających się w cyklu tygodniowym. W każdym odcinku Rudanacja spotka się z ciekawą osobowością sceniczną ze świata freestyle’u, muzyki lub komedii. Wśród zaproszonych gości, obok Błażeja Krajewskiego, znaleźli się: Te-Tris, Dj Lazy One, Milu oraz Iwo i Kurian.

Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności