FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Spotkaj się online ze stand-uperem...

News

Spotkaj się online ze stand-uperem Błażejem Krajewskim

Od:
Redakcja 
Data:
18 listopada 2020, 11:00
Ocena:
Ocena 0.00
STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE

Już w środę 18 listopada na kanale YouTube Red Bull KontroWersy odbędzie się pierwsze spotkanie na żywo z cyklu #redbullkontrowersacje. Gościem będzie Błażej Krajewski. Stand-uper oraz sędzia dwóch edycji Red Bull KontroWersy porozmawia z Filipem Rudąnacją oraz odpowie na pytania internautów.

Seria #redbullkontrowersacje to spotkania transmitowane na żywo, podczas których zaproszeni goście rozmawiają z prowadzącym Red Bull KontroWersy Filipem „Rudąnacją” Antonowiczem, który jest gospodarzem transmisji. Wirtualne spotkania będą szansą na podjęcie w rozmowach wątków freestyle’owych, ale też pokażą „codzienną” twarz osobistości ze świata freestyle’u, muzyki i sceny komediowej. Spotkania odbywać się będą w każdą środę, od 18 listopada do 16 grudnia. Start transmisji o godzinie 19:00

STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE Foto: STARTUJE CYKL SPOTKAŃ LIVE #REDBULLKONTROWERSACJE
Pierwszym gościem Rudejnacji będzie stand-uper Błażej Krajewski, który dwie ostatnie edycje freestyle’owej bitwy Red Bull KontroWersy spędził na fotelu jurora, oceniając występy zawodników. Okazuje się bowiem, że freestyle i stand-up to dyscypliny mające sporo cech wspólnych. Czy zacięcie stand’upowe może się przydać we freestyle’u? O tym i wielu innych kwestiach będzie można usłyszeć podczas środowego spotkania na żywo w ramach cyklu. Co więcej, oprócz rozmowy pojawi się też sesja pytań i odpowiedzi od widzów. Pytania będzie można zadawać przez czas trwania live’a w komentarzach na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Seria liczyć będzie 5 spotkań, odbywających się w cyklu tygodniowym. W każdym odcinku Rudanacja spotka się z ciekawą osobowością sceniczną ze świata freestyle’u, muzyki lub komedii. Wśród zaproszonych gości, obok Błażeja Krajewskiego, znaleźli się: Te-Tris, Dj Lazy One, Milu oraz Iwo i Kurian.

Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności