FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Red Bull startuje z globalną...

News

Red Bull startuje z globalną serią bitew breakingowych online

Od:
Redakcja 
Data:
3 sierpnia 2020, 09:26
Ocena:
Ocena 0.00
Red Bull BC One E-Battle

  • B-boye i b-girls mogą zamieszczać swoje nagrania zgłoszeniowe na stronie www.redbullbcone.com między 7 a 31 sierpnia
  • Po raz pierwszy w historii Red Bull BC One dwójka zwycięzców (najlepszy b-boy i najlepsza b-girl) otrzyma miejsca na liście startowej Światowego Finału Red Bull BC One 2021

Organizatorzy Red Bull BC One, największych i najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych w formacie jeden na jednego na świecie, ogłosili dziś start globalnej serii bitew breakingowych online, Red Bull BC One E-Battle. Od 7 sierpnia uczestnicy będą mieli dostęp do strony internetowej Red Bull BC One E-Battle, gdzie mogą zgłaszać się do udziału w konkursie za pomocą nagrań wideo.  

Red Bull BC One E-Battle daje wszystkim, niezależnie od lokalizacji, szasnę na uczestnictwo w Światowym Finale Red Bull BC One. W ramach serii bitew prowadzonych na stronie www.redbullbcone.com, b-boye i b-girls z całego świata mogą zamieścić nagrania ze swoimi breakingowymi popisami i tym samym wziąć udział w bitwie online, którą sędziować będą najbardziej znane nazwiska ze świata breakingu.

W 2020 roku, po raz pierwszy w historii Red Bull BC One, zwycięzcy E-Battle – najlepszy b-boy i najlepsza b-girl – otrzymają bilety lotnicze do kraju, w którym odbywać się będzie Światowy Finał 2021, oraz gwarantowane miejsce na liście startowej kolejnego Światowego Finału Red Bull BC One. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają gramofony Technics SL-1200/1210MK7 Direct Drive Turntable sponsorowane przez Technics.

Zgłoszenia można dodawać między 7 a 31 sierpnia, natomiast najlepszych 64 b-boyów i b-girls poznamy 7 września. Konkurs potrwa od września do października, a Światowy Finał Red Bull BC One E-Battle zaplanowano na 24 października.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, uczestnicy muszą:

  1. Wejść na www.redbullbcone.com
  2. Otworzyć zakładkę Red Bull BC One E-Battle
  3. Zrejestrować się i utworzyć profil uczestnika
  4. Wybrać i pobrać utwór
  5. Nagrać wideo breakingowe
  6. Załadować i zgłosić nagranie

W panelu sędziowskim Red Bull BC One E-Battle znajdą się m.in. B-Boy Aslan z Rosji, B-Girl AT z Finlandii oraz B-Boy Lilou z Francji.  

Fani serii Red Bull BC One będą mogli obejrzeć trzy globalne bitwy na żywo na Red Bull TV oraz na kanałach Red Bull BC One w serwisach Facebook i YouTube. Relacja rozpocznie się od rundy Top 16 i potrwa aż do Światowego Finału.

O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe w formacie jeden na jednego na świecie. Każdego roku tysiące tancerzy rywalizuje o możliwość wystąpienia w Światowym Finale. Do ostatecznej bitwy na scenie Red Bull BC One staje 16 b-boyów i 16 b-girls, ale tylko jedna osoba zgarnia mistrzowski tytuł.

Od 2004 roku odbyło się już 16 Światowych Finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 50 imprez kwalifikacyjnych i programów (cyphery i campy) na ponad 30 rynkach. Dla krajów bez tego typu eventów przygotowano zawody Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każdy ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Więcej informacji można znaleźć na: www.redbullbcone.com.

Red Bull BC One nakręca Technics. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: technics.com, lub obserwuj  technics.global na Facebooku, Instagramie lub @technics na Twitterze.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności