FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  News >  Wystartuj na Red Bull KontroWersy...

News

Wystartuj na Red Bull KontroWersy 2020 – ruszyły zapisy

Od:
Redakcja 
Data:
6 lutego 2020, 14:29
Ocena:
Ocena 0.00
ZAWALCZ O MIEJSCE W 16 I TYTUŁ MISTRZA RED BULL KONTROWERY

Dokładnie 6 lutego, w czwartek, ruszyły zapisy na tegoroczną edycję Red Bull KontroWersy. Jedna z najważniejszych imprez z kategorii bitew freestyle'owych 1 vs 1 odbędzie się już 29 lutego we wrocławskim Akademia Club. Do walki na słowa staną nie tylko zaproszeni zawodnicy, ale również osoby, które samodzielnie zgłoszą swój udział. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online na www.redbull.pl/kontrowersy

Tegoroczna edycja Red Bull KontroWersy stoi pod znakiem zmian. Wydarzenie potrwa jeden dzień, a obok ośmiu zaproszonych zawodników – tzw. dzikich kart – na scenie staną także MCs, którzy zapiszą się na eliminacje. Sama procedura rejestracji jest bardzo prosta. Każdy uczestnik musi mieć ukończone 18 lat i zgłosić swój udział za pomocą formularza online, który znajdzie na stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Znamy dzikie karty Red Bull KontroWersy 2020 Foto: Znamy dzikie karty Red Bull KontroWersy 2020
Zapisany zawodnik powinien pojawić się 29 lutego we Wrocławiu, w Akademia Club, gdzie weźmie udział w eliminacjach. W ich trakcie jury wyłoni ośmiu najlepszych zawodników, którzy dołączą do dzikich kart i zawalczą o tytuł mistrza Red Bull KontroWersy oraz nagrody rzeczowe i finansowe.

Przypomnijmy, że w gronie rozstawionych zawodników są: Koro, Kurian, Kaz, Wueno, Spartiak, Wawrzyn i Q-Key. Ósmy i ostatni nominowany zawodnik zostanie wybrany w specjalnym głosowaniu publiczności. Fani freestyle’u będą mogli zadecydować, kto otrzyma ostatnią dziką kartę już 9 lutego na facebook’owym kanale Red Bull KontroWersy. Start głosowania zaplanowany jest na 18:00.

W tym roku na zwycięzcę imprezy czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy na zakupy w sklepie prosto.pl.

Nad przebiegiem wydarzenia oraz werdyktami czuwać będą specjaliści od operowanie słowem, błyskotliwych ripost, point oraz scenicznej prezencji. W skład sędziowski weszli bowiem Te-Tris, Bober, Milu – czyli znakomici freestyle'owcy oraz raperzy. Umiejętności uczestników ocenią również stand-uper Błażej Krajewski i hiphopowy youtuber Yurkosky.

Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadba Dj Lazy One.

Bilety na wydarzenie, w cenie 25 złotych do nabycia za pośrednictwem platformy Going oraz w sieci sklepów Empik.

Więcej informacji i zapisy: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Bilety dostępne na platformie Going: https://win.gs/KontroWersy_bilety

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności