FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Miejsca >  Tor wyścigów konnych Służewiec

Miejsca

Tor wyścigów konnych Służewiec


Od:
mgl
Data:
5 kwietnia 2011, 08:54
Ocena:
Ocena 0.00
Puławska 266 , Warszawa


Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
Warszawski Służewiec należy do największych i najpiękniejszych torów wyścigowych na świecie. Od lat ten zabytkowy obiekt jest miejscem gościnnym dla elit nauki, kultury i polityki.

Dzięki podpisaniu umowy o jego wieloletnią dzierżawę w 2008 roku przez jedną z największych spółek Skarbu Państwa, Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., wyścigi przechodzą obecnie okres prawdziwej rewitalizacji.

Ta 138 -hektarowa enklawa zieleni w sercu miasta jest atrakcyjnym miejscem rodzinnej rozrywki na świeżym powietrzu, jak również unikalnym miejscem dla biznesu. Nowy gospodarz obiektu planuje potężne inwestycje, których celem jest rozwój pełnego potencjału, jaki oferuje Tor Służewiec.

Wydarzenia

  •  
    cze 2
    Orange Warsaw Festival 2017 Po niezwykle udanym tegorocznym festiwalu, na którym bawiło się ponad 50 tysięcy osób, Orange Warsaw Festival ponownie zagości na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Przez... Data wydarzenia: od 2 czerwca 2017 do 3 czerwca 2017 Od: Redakcja więcej

  • The Wall Warsaw Hip-Hop Festival 2014
    lip 12
    The Wall Warsaw Hip-Hop Festival 2014 12 lipca warszawski Tor Wyścigów Służewiec stanie się areną wyjątkowego - tak pod względem skali, jak i różnorodności - święta kultury hip-hop. Pierwsza odsłona The Wall Warsaw Hip... Data wydarzenia: 12 lipca 2014 Od: Redakcja więcej

Dostępne w kategoriach

sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Tor wyścigów konnych Służewiec

Sprawdź jak dojechać  

Sprawdź jak dojechać Wprowadź skąd rozpoczniesz podróż

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności