FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Street >  Konkursy >  Wszystkie konkursy >  Wygraj winyl Uliczne Legendy

Wszystkie konkursy

Wygraj winyl Uliczne Legendy

Od:
Redakcja 
Data:
21 lutego 2018, 10:31
Ocena:
Ocena 5.00

Vienio i Kosi – kultowi artyści polskiej sceny hip- hop, nie zwalniając tempa inspirują młodszych kolegów po fachu pokazując definicję dobrego flow. Nie przypadkiem wraz z Magierą z ekipy White House stoją za koncepcją muzycznej aktywacji #ULICZNELEGENDY. A to wszystko z okazji urodzin kultowego modelu butów PUMA Suede, który od pięciu dekad króluje jako nieodłączny element streetstyle’u. „Chcąc przeżyć to jeszcze raz” raperzy wspólnie z marką PUMA oddają cześć historii polskiej kultury hip-hopowej przemawiając głosem poprzednich dekad.

Winyl (z limitowanej serii 500 sztuk!) z utworem ULICZNE LEGENDY w wersji oryginalnej, instrumentalnej oraz acapella nie trafi do sprzedaży, ale możecie go wygrać u nas!

Winyl Uliczne Legendy Foto: Winyl Uliczne Legendy
Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Kto dla Ciebie jest Uliczną Legendą?

Konkurs juź się zakończył
Zobacz wyniki konkursu!

W konkursie do wygrania 5 limitowanych winyli. Konkurs trwa do 27 lutego 2018r. do godz. 12:00.

Kim są tytułowe ULICZNE LEGENDY ze wspólnego kawałka Vienia i Kosiego? Muzycy wracając do czasów „gdy z kaset na chacie poznali boom bap” kondensują historię polskiego hip- hopu w jednym kawałku. „Wiesz wiesz – każdy cząstkę siebie włożył” – rapują. Prowadząc słuchaczy przez najważniejsze momenty dla kultury ulicznej, przedstawiają postaci, zdarzenia i miejsca,  bez których polski rap nie osiągnąłby dzisiejszego kształtu. Przywołując wspomnienie rapowych miejscówek „to z miasta legendy, spoty, i dobry czas” artyści wracają na warszawską ulicę, gdzie  wszystko się zaczęło. Opisują złote czasy polskiego hip-hopu, kiedy ,,To dobrze bangla, pierwsze koncerty w Stanach, Szkocja, Anglia, Holandia, w Polsce jest druga fala. Głodni silni jak nigdy i wiedzą, co to kunszt’’.

15 lutego, w nowoczesnej przestrzeni warszawskiego VItkac’a odbyła się urodzinowa impreza modelu Suede. Graffiti, wystawa zdjęć z sesji raperów/ artystów autorstwa Piotrka Książka i fragmenty oryginalnej scenografii z teledysku – w takiej scenerii Vienio i Kosi wykonali po raz pierwszy na żywo swój wspólny utwór ULICZNE LEGENDY. Słowami kawałka „Wszystko bym to dał by móc przeżyć to jeszcze raz’’ zabrali gości w podróż  do czasów, w których zaczynali swoją przygodę z rapem.  Na evencie nie zabrakło osób ze świata hip-hopu i streetstyle’u, mediów i influencerów. 

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności