FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Streeters.pl

Extreme Day w Manhattanie

Od:
Streeters.pl 
Data:
26 lipca 2012, 17:38
Ocena:
Ocena 0.00

Piątek, 27 lipca będzie ekstremalnym dniem w Manhattanie. Pokazy jazdy na skateboardach i BMX przed centrum, warsztaty dla dzieci, czy graffiti na żywo to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Wszystko z okazji oficjalnego otwarcia Baltic Place – kawiarni, skateshopu i biura festiwalowego Baltic Games.

Między godziną 17.00, a 20.00 odbędzie się skateboard i BMX jam przed centrum. Na potrzeby pokazów, schody przed Manhattanem zostaną specjalnie dostosowane – pojawią się na nich rampy, hopki, podjazdy i rurki. Ave BMX poprowadzi warsztaty jazdy dla dzieci na specjalnie do tego stworzonej strefie, a ekipa festiwalu Baltic Games zorganizuje zajęcia z budowania przeszkód.

W samym Baltic Place, na 1 poziomie Manhattanu, na zainstalowanej na stałe
w lokalu mini rampie odbędą się warsztaty jazdy na deskorolce oraz Pro Mini Session z udziałem takich zawodników jak Michał Mazur – deskorolkowiec roku
z ekipy DC. Tam też odbędą się zawody dla dzieci – Young Blood Contest.

Wśród atrakcji przed centrum będzie również pokaz graffiti na żywo. Oprawę muzyczną dla wydarzeń na świeżym powietrzu zapewni DJ Maciek Cz. znany
z występów w takich miejscach jak Atelier, La Dolce Vita, Buffet, czy Stacja Deluxe.

Wszystkie ekstremalne atrakcje związane są z otwarciem Baltic Place – kawiarni, skateshopu i biura festiwalowego Baltic Games. Każdy, kto je odwiedzi będzie mógł wypić tam świeżą kawę, soczyste smoothies i kolorowe koktajle. W sklepie znajdą się produkty takich marek jak Volcom, Vans, Femi Pleasure i DC. Niewątpliwą atrakcją tego miejsca będzie mini rampa zainstalowana na stałe w lokalu. Oprócz wynikającego z profilu miejsca oczywistego zakresu działalności, Baltic Place będzie pełnić także rolę biura festiwalowego Baltic Games oraz miejsca animacji czasu wolnego. W tym zakresie przewidywane są takie aktywności jak pokazy filmów extreme, szkółka skateboardingu, spotkania z riderami i imprezy tematyczne.

Baltic Place dołączy do grona instytucji tworzących Centrum Sztuki i Rekreacji Manhattan, w skład którego wchodzą: teatr ZNAK, galeria Delikatesy Sztuki, Biblioteka Manhattan z Pracownią Komiksową i mediateką, Gdańska Szkoła Artystyczna, 14-torowa kręgielnia MK Bowling i klub fitness Tiger GYM. Miejsca te sprawiają, że Manhattan jest unikalnym punktem na mapie Trójmiasta.

Dostępne w kategoriach

sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Streeters.pl - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności